Posts with tag 2012
фоткі з нового року
я лох і бусьолка*


пацани нах


бєлиииииий:**


але він і гарниииий(кот і лисяк)


все падряд


Новий рік
на новий рік прийшли до софії, почали все готовити, а перед тим ще іванка виставилась за малого!)

поки ми пішли з настьою в магазин який був закритий, прийшли хлопці.
коротше хто був: софа, настя, я,іванка,іра, чабан, бєлий, бірук, женя, котищук, канада, цилінський, остапук, данилюк, лисяк.
ось все ніби)
ну пробили куранти, всі кричать… радіють)

як я хочу провести весь рік з цими людьмииии

коротше, я вже майже нічого не пам"ятаю, але… ми пили коротше таку класну штуку, ну помімо шампанського:"шері денс"… але кажуть шо вона не дешева))

мене потім почало нести… вже з рук все падало..))шось там намагалась замутити з данилюком, але він такій не смєлий)фліртувала як тільки могла..)
ше оптім чабан сказав бусилкі шо я нравлюсь бєлому, але яне хотіла в це вірити..і правильно зробила, того шо бєлий сказав шо це неправда, хоча може він і збрехав, хлопці часто приховують свої почуття

ше я дуже жалію, того шо коли дєвкі відкрили "сезон куріння" на 1 ніч, то бєлий каже..."яна ти шо тоже куриш? а я така: да яна курить"жалію, того шо вже краще курити вдома, але не перед хлопцями!!ідіотка п"яна! багатьом хлопцям було погано, бо вони ше й таву курили

вийшла на качєльку, там всі напастой сиділи, прийшов чабан почав приставати, шось говорив але він був геть в жопу п"яний, якісь няшності говорив, потім мені стало гидко, я встала і пішла.я 100500 разів перекидала все шо тільки могла, потім і сама перекинулась)але канада поміг.як мені показалось він аж злякався)

коротше сиділи ми десь до пів 7)і ми з ірою пішли в хату вже..і чекали з закритими очима, тих ідіотів, вони прийшли через годину, якраз світало… ми ше шось поговорили, і всі заснули до 11 годин.потім попили чаю, почали прибирати в хаті, потім в бані.
зробили сніданок… прийшли чабан і канада.ми випили,і трохи легше стало… бо було не дуже добре)
посиділи, посміялись, порозходились нарешті.
а вечором знову пішли гуляти, купили коли чіпсів..і сиділи біля ялинки)
мило все так

шо згадала те написала, в загальному все круто!
2012
коротше, поки в мене нормальний тверезий розум хочу зробити невеликий пост про 2012 рік!

і так, можливо буду не по порядку бо в пам"ять в мене не дуже))

1) було KOVEL ENERGY на якому виступав Колос, Дзідзьо, Тартак ше там хтось, шо дуже рідко буває в нашому провінційному місті( після того я ше Діму бачила, він мене навіть при наташі називав різними милими словечками, ше бачила брата.і взагалі я згадую той день як один з найкращих!

2)я перший раз поцілувалась (взагалі)… це було тупо.але це було.
ми пішли з ним гуляти, обнялися, потім він взяв мене за руку, а як ішли додому починався дощ,і він мене поцілував, я тоді мало що розуміла,і взагалі стала більш відкритою тільки після "Таврії"..)але я дуже рада що це було не по п"яні,і милооо:*пам"ятаю це було 12.07.2012

3)я їздилав найкращий за всі роки табір, де я ахіренно провела час.перший раз так бурхливо і спекотно справляла своє день народження! ми втікали багато разів, потім получали за це, я пробувала курити(за принципом шо все в житті треба спробувати),і перший раз пробувала водку, хоча постійно казала, шо буду пити все, але тільки не це! ось чому не можна зарікатися! часом така ностальгія саме за цим санаторієм))

4)знайшла справжню подругу, ну на даний час я так думаю, того шо стільки часу пройшло-вона мене ще не кидала!)вона перша кому я відкрилась повністю… розказала все шо тільки могла!і ше не пожаліла)

5)в мене був самий ахуєнний новий рік(сорі за мати, але це не можна описати словами).я напишу це вдругому пості)

6)я нормально почала спілкуватися і гуляти з хлопцями, а не тільки з дівчатами))

7)це був рік коли я по справжньому любила,і я думаю мене любили, хоч ми і не були разом(
але я впевнена шо це було кохання...і якщо мені ніхто не повірить, я не збираюся нікому нічого доводити!

8)в мене з"явився новий клас, нові друзі, нові радісні моменти!))))

9)мені здається що саме цього року я по справжньому жила! я дуже рада, в мене було ну просто чудове літо, в яке я ні дня не сиділа вдома майже)я знайшла літом подругу, яка поїхавши вчитися дуже змінилася,і я її втратила, але вона була.ми все літо провели разом.все до останнього дня!

10)ше я почала читати, що мене радує)

11)я ніколи не забуду цей рік, тому що з"явилися люди які знову почали зі мною спілкуватися.ну і звичайно ті, які перестали)

ось так от